Druh | kousátka |
Kousátko s veselým motivem milého tuleně rychle uklidní Vaše dítě ve chvíli, kdy začínají růst jeho zoubky. Tuleň s chladivým kousátkem na ocásku a veselými kuličkami v jeho bříšku pro období prořezávání zoubků. Když vložíte kousátko na chvíli do chladničky ( NE DO MRAZNIČKY ! ), bude Vašemu děťátku příjemně ochlazovat dásně rozbolavěné růstem zubů. Sterilizovaná voda zůstane chladnější do delší dobu. Určené pro děti od 3 měsíců
Vzhledem k vysoké poptávce po dětském zboží, byla roku 1958 v Itálii založena značka CHICCO.
Během několika let se CHICCO stála známou, oceňovanou a velmi žádanou značkou po celém světě. Na český trh se firma dostala až roku 1992, kdy ji začala spolu s dalšími značkami jako například (Hamax nebo LOAP a LOAP KIDS) distribuovat firma Piccollo.
V nabídce našeho e-shopu najdete širokou nabídku produktů od dětského nábytku, kočárků, autosedaček až po dětskou kosmetiku a kojenecké potřeby.
Značka CHICCO se zaměřuje na naše nejmenší zákazníky od jejich narození do tří let, a proto svoje produkty vyrábí ve spolupráci s pediatry a experty na vzdělávání kojenců, přičemž jsou výrobky zhotoveny tak, aby byli kvalitní, bezpečné a podporovali děti v rozvoji své fantazie.
Druh | kousátka |